What's happening?

Tori i Lokita

Tori i Lokita Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 05, 2022BE88 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Fabuła Tori i Lokita cały film

Tori i Lokita uciekli z Afryki Zachodniej, aby zacząć nowe życie w Belgii. Jednak urzędnicy imigracyjni, brak wsparcia ze strony rodziny i długi przemytników stawiają im przeszkody. Zostają wciągnięci w szarą strefę, gdzie dzieci są wykorzystywane przez przestępców. Bezbronni wobec przemocy i podejrzani przez władze, mają tylko siebie. Tori i Lokita cały film to historia odwagi i nadziei, o wartości przyjaźni w świecie, w którym liczą się tylko pieniądze. Odtwórcy głównych ról, Joely Mbundu i Pablo Schils, stworzyli postaci, które emanują ciepłem. Tori i Lokita pragną spokoju i bezpieczeństwa oraz chcą być razem. Czy to zbyt wiele?

Gdzie obejrzeć film na VOD?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Tori i Lokita.

Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Oryginalny tytuł Tori et Lokita
Ocena IMDb 7.1 1,618 ocen
Ocena TMDb 6.7 31 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bez wahania
Boże Ciało
Chleb i sól
W głowie się nie mieści 2
Back to Black
World War Z
Trzy kroki od siebie
Ciche Miejsce
Sundown
Top Gun: Maverick
Sierpniowe niebo. 63 dni chwały
Lighthouse
×
Powiadomienie