What's happening?

Czasem myślę o umieraniu Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

Czasem myślę o umieraniu
Ocena krytyków
6.9

Tytuł: Sometimes I Think About Dying

Reżyser: Rachel Lambert

Kraj produkcji: USA

Gatunek: , ,

Czas trwania: 91 Min.

Premiera: 2024

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Fabuła Czasem myślę o umieraniu cały film

Cały film Czasem myślę o umieraniu z 2024 roku opowiada historię Fran, granej przez Daisy Ridley, która jest przykładem typowej introwertyczki. Mieszka sama, unika kontaktów z ludźmi, mimo że jej praca wymaga pewnej interakcji społecznej, a głębsze relacje wywołują u niej autentyczne przerażenie. Jej życie charakteryzuje się monotonną rutyną, gdzie każdy dzień wygląda dokładnie tak samo, wypełniony powtarzalnymi czynnościami i brakiem większych emocji. Film przedstawia walkę z samotnością i introspekcją, eksplorując tematykę samotności i poszukiwania sensu w codziennym życiu.

Włącz player i oglądaj

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romanse, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Czasem myślę o umieraniu online.

Obsada filmu Czasem myślę o umieraniu

Udostępnienia0

Podobne filmy do Czasem myślę o umieraniu

Air
Siła przetrwania
Zmierzch: Księżyc w nowiu
Bogdan Boner: Walentynki
Żegnajcie laleczki
Powoli
The Thundermans Return
Strzelec
Rosalie
Zabójcze wesele
Top Gun: Maverick
Tata
×
Powiadomienie