What's happening?

Limbo Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Limbo
Ocena krytyków
6.1

Tytuł: Limbo

Reżyser: Ivan Sen

Kraj produkcji: Australia

Gatunek: , , ,

Czas trwania: 108 Min.

Premiera: 2023

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym jest Limbo cały film?

Limbo cały film 2023 to produkcja, która przedstawia trzymającą w napięciu historię detektywistyczną. Główny bohater, Travis Hurley (Simon Baker), to detektyw wypalony zawodowo, zmęczony życiem i ciągle walczący ze swoimi demonami. Zjawia się w odległym i odludnym mieście Limbo, by podjąć się trudnego zadania – prowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa, które miało miejsce dwadzieścia lat wcześniej.

Film łączy kryminał z analizą bohatera, pokazując relacje przeszłości z teraźniejszością i skutki nierozwiązanych spraw. Simon Baker, znany z roli w serialu „Mentalista”, dostarcza wyrazistej kreacji postaci, dodając filmowi dodatkowej głębi i autentyczności.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Limbo online.

Obsada filmu Limbo

Udostępnienia0

Podobne filmy do Limbo

映画ドラえもん のび太の地球交響楽
Pies i Robot
Horyzont: Rozdział 2
Spadająca gwiazda
Miłość bez ostrzeżenia
John Wick 4
Inwestorzy amatorzy
Jezioro Słone
অথৈ
Spadek za wszelką cenę
Mandala
365 dni: Ten dzień