What's happening?

Limbo

Limbo Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

May. 18, 2023Australia108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym jest Limbo cały film?

Limbo cały film 2023 to produkcja, która przedstawia trzymającą w napięciu historię detektywistyczną. Główny bohater, Travis Hurley (Simon Baker), to detektyw wypalony zawodowo, zmęczony życiem i ciągle walczący ze swoimi demonami. Zjawia się w odległym i odludnym mieście Limbo, by podjąć się trudnego zadania – prowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa, które miało miejsce dwadzieścia lat wcześniej.

Film łączy kryminał z analizą bohatera, pokazując relacje przeszłości z teraźniejszością i skutki nierozwiązanych spraw. Simon Baker, znany z roli w serialu „Mentalista”, dostarcza wyrazistej kreacji postaci, dodając filmowi dodatkowej głębi i autentyczności.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Limbo online.

Oryginalny tytuł Limbo
Ocena IMDb 6 1,001 ocen
Ocena TMDb 5.8 9 ocen

Reżyser

Ivan Sen
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Top Gun: Maverick
Silent Twins
Trzy kroki od siebie
Lighthouse
Zaczarowana Góra
Twisters
Mój dług
Nomadland
Sierota
Finch
Lekarstwo na Życie
Rok na całe życie
×
Powiadomienie