What's happening?

Kobieta z… Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

Kobieta z…
Ocena krytyków
6.8

Tytuł oryginalny: Kobieta z...

Kraj produkcji: Poland

Gatunek:

Czas trwania: 132 Min.

Premiera: 2024

Zacznij oglądać teraz, a skończysz o: 
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Fabuła Kobieta z cały film

Produkcja to poruszająca opowieść rozgrywająca się na tle polskiej transformacji z komunizmu do kapitalizmu, obejmująca 45 lat życia głównej bohaterki. Aniela Wesoła, będąc transpłciową kobietą, zmaga się z trudnościami w życiu rodzinnym i skomplikowanymi postawami w swoim otoczeniu, poszukując drogi do wolności osobistej i akceptacji swojej prawdziwej tożsamości. Fabuła Kobieta z cały film skupia się na życiu Andrzeja, który dojrzewa do przemiany w Anielę. Zaczynając od wczesnych lat 80., przez pierwszą komunię świętą, po różne momenty życia, które sygnalizują dysforię płciową Andrzeja/Anieli. Pomimo opresyjnego klimatu późnego komunizmu, dąży do spełnienia swoich marzeń i życia w zgodzie z sobą.

Reżyseria i obsada

Film został zrealizowany w malowniczej scenerii Dolnego Śląska, a reżyserią zajęli się Małgorzata Szumowska i Michał Englert. W rolę Anieli wcieliło się kilkoro aktorów, pokazując różne etapy jej życia i przemiany. W obsadzie znaleźli się również znani aktorzy tacy jak Mateusz Więcławek, Bogumiła Bajor i Joanna Kulig. „Kobieta z…” to film, który nie tylko przedstawia intymny portret walki o akceptację tożsamości, ale także stanowi komentarz do zmian społecznych i kulturowych w Polsce na przestrzeni ostatnich dekad.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romanse, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Kobieta z… online.

Obsada filmu Kobieta z…

Jerzy Bończak isAndrzej's/Aniela's father
Andrzej's/Aniela's father
Anna Tomaszewska isAndrzej's/Aniela's mother
Andrzej's/Aniela's mother
Jacek Braciak isAndrzej's/Aniela's brother
Andrzej's/Aniela's brother
Renata Dancewicz isAndrzej's/Aniela's sister-in-law
Andrzej's/Aniela's sister-in-law
Franciszek Englert is18-year-old Andrzej/Aniela / Andrzej's/Aniela's son
18-year-old Andrzej/Aniela / Andrzej's/Aniela's son

Reżyser

Jerzy Bończak isAndrzej's/Aniela's father
Andrzej's/Aniela's father
Anna Tomaszewska isAndrzej's/Aniela's mother
Andrzej's/Aniela's mother
Jacek Braciak isAndrzej's/Aniela's brother
Andrzej's/Aniela's brother
Renata Dancewicz isAndrzej's/Aniela's sister-in-law
Andrzej's/Aniela's sister-in-law
Franciszek Englert is18-year-old Andrzej/Aniela / Andrzej's/Aniela's son
18-year-old Andrzej/Aniela / Andrzej's/Aniela's son
Udostępnienia0

Podobne filmy do Kobieta z…

Lagaslas
To nie mój film
Wróg
Powstaniec 1863
Salawahan
Przysięga Ireny
Strefa interesów
Ancika: Dia yang Bersamaku 1995
Salitan
Rosalie
Palmy i słupy
Reality

Niedawne wpisy na blogu

Zobacz wszystkie
Piła wszystkie części po kolei
Seria filmów „Piła” jest jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych elementów w historii kina grozy. Od momentu debiutu w 2004 roku, seria nieustannie zaskakuje widzów swoimi skomplikowanymi zagadkami i brutalnymi testami. Przeanalizujemy każdą część, aby dać czytelnikom pełny obraz ewolucji tej kultowej serii. Piła (2004) Reżyseria: James WanGłówne role: Cary Elwes, Leigh Whannell, Danny ...
After wszystkie części po kolei
Zapraszam do świata „After”, serii filmów, która towarzyszy widzom w emocjonalnej podróży Tessy i Hardina. Od ich pierwszego, nieoczekiwanego spotkania po serię wyzwań, które testują granice ich miłości, ta opowieść jest pełna namiętności, bólu i samoodkrycia. Przegląd serii ujawnia rozwój ich związku, który jest tyleż intensywny, co skomplikowany, przepełniony lekcjami o życiu, miłości i trudnych ...
×
Powiadomienie