What's happening?

Życzenie

Życzenie Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Nov. 22, 2023USA92 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym opowiada film Życzenie?

Życzenie 2023 cały film to animowana produkcja, która miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 22 listopada 2023 roku​​. Film został wyreżyserowany przez Chrisa Bucka i Fawn Veerasunthorn, a produkcja ta stanowi 62 film z oficjalnego kanonu animacji Disneya. Film opowiada historię młodej dziewczyny Ashy. Wypowiada życzenie tak potężne, że na nie odpowiada kosmiczna siła w postaci gwiazdy o ogromnej mocy. Akcja filmu rozgrywa się w magicznym królestwie Rosas, gdzie jego władca posiada moc spełniania życzeń. Nastoletnia Asha, z pomocą swoich przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba, stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność.

Główne postacie produkcji

W filmie głosu głównym postaciom użyczyli Ariana DeBose (Asha), Chris Pine (król Magnifiko) oraz Alan Tudyk (koza Valentino)​. Produkcję filmu rozpoczęto, gdy 21 stycznia 2022 roku ogłoszono, że Jennifer Lee pisze scenariusz. Projekt oficjalnie ogłoszono 9 września 2022 roku podczas prezentacji D23 Expo 2022, a w marcu 2023 roku poinformowano, że film jest w postprodukcji.

Bajka łączy klasyczną dwuwymiarową animację Disneya zbliżoną do akwareli oraz animację komputerową, co, według reżysera, miało na celu uhonorowanie Walta Disneya.

Życzenie gdzie obejrzeć?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Życzenie online.

Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Oryginalny tytuł Wish

Reżyser

Chris Buck
Reżyser

Obsada

Ariana DeBose isAsha (voice)
Asha (voice)
Chris Pine isMagnifico (voice)
Magnifico (voice)
Alan Tudyk isValentino (voice)
Valentino (voice)
Angelique Cabral isAmaya (voice)
Amaya (voice)
Victor Garber isSabino (voice)
Sabino (voice)
Natasha Rothwell isSakina (voice)
Sakina (voice)
Jennifer Kumiyama isDahlia (voice)
Dahlia (voice)
Evan Peters isSimon (voice)
Simon (voice)
Harvey Guillén isGabo (voice)
Gabo (voice)
Ramy Youssef isSafi (voice)
Safi (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bo się boi
Wicked Part 2
Trolle 3
Chłopi
Lighthouse
Odlot
Opowieści z ciemnej strony
Transformers One
Thor: Miłość i grom
Za duży na bajki
Doktor Strange w multiwersum obłędu
W głowie się nie mieści 2
×
Powiadomienie