What's happening?

Zaczarowana Góra

Zaczarowana Góra Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Feb. 01, 2023France115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Fabuła Zaczarowana Góra cały film

Film online Zaczarowana góra opowiada historię nowoczesnego pracownika biurowego z Francji, który skupia swoją uwagę na najwyższym szczycie francuskich Alp. Zafascynowany górą, postanawia porzucić swoją pracę, mieszkanie i dotychczasowe życie, aby zrealizować swoje marzenie. Jednakże jego obsesja to nie tylko zwykłe pragnienie zdobycia góry – to coś znacznie bardziej kryzysowego i chorobowego. Zaczarowana góra cały film porusza również temat podejmowania ryzyka i robienia rzeczy, na które nie jest się gotowym, a także radości z odkrywania nowych miejsc i realizacji marzeń. Kiedy jego rodzina przybywa, aby go odnaleźć, okazuje się, że Pierre pragnie niezależności i prawdy, jak rak pragnie wody.

Włącz player i obejrzyj na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Zaczarowana Góra.

Zaczarowana Góra
Zaczarowana Góra
Zaczarowana Góra
Zaczarowana Góra
Zaczarowana Góra
Oryginalny tytuł La Montagne
Ocena IMDb 6.5 232 ocen
Ocena TMDb 5.816 19 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Siła przetrwania
Nie martw się, kochanie
Trzy kroki od siebie
World War Z
The Munsters
Dobranoc, mamusiu
Pitbull. Nowe Porządki
Jojo Rabbit
Ryfka
Kobieta z…
Ferrari
Odpuść nam nasze winy
×
Powiadomienie