What's happening?

Vika!

Vika! Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

May. 28, 202379 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

O czym jest Vika 2023 cały film?

Film „Vika” z 2023 roku przedstawia bogaty i wielowymiarowy portret głównej bohaterki, Viki. 84-letnia kobieta przeciwstawia się konwencjonalnym oczekiwaniom związanym ze starzeniem. Jest ona charyzmatyczną postacią w warszawskim świecie klubów, świętowaną jako żywiołowa i barwna DJ-ka. Vika 2023 cały film bada tematy wieku, witalności i nieuchronnego spotkania z rzeczywistością starzenia się.

Vika otacza się młodymi ludźmi i podtrzymuje filozofię, według której wiek to tylko stan umysłu. To spojrzenie na życie umożliwia jej prowadzenie stylu życia, który zazwyczaj kojarzony jest z o wiele młodszymi osobami. Jej rola jako DJ-ki w tętniących życiem warszawskich klubach nocnych symbolizuje jej odmowę dostosowania się do stereotypów zwykle kojarzonych z osobami starszymi. Ten aspekt jej życia odzwierciedla jej determinację, aby świętować życie w pełni, bez względu na wiek.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Vika online.

Vika!
Oryginalny tytuł Vika!

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lombard
Kryptoprzekręt
Adamant
Oszust z Tindera
×
Powiadomienie