What's happening?

Venom 3

Venom 3 Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Nov. 06, 2024USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Fabuła Venom 3 cały film

Venom 3 cały film, który ma się pojawić w 2024 roku, kontynuuje historię Eddiego Brocka, w którego wciela się Tom Hardy. Dokładnych szczegółów fabuły filmu jeszcze nie postanowiono ujawnić. Oczekuje się jednak, że wydarzenia z filmu „Spider-Man: No Way Home” będą miały znaczący wpływ na fabułę tej trzeciej części. Reżyser filmu, Andy Serkis, wyraził zainteresowanie eksploracją złoczyńców zamieszkujących Ravencroft, co sugeruje pojawienie się nowych postaci antagonistycznych.

Jeśli chodzi o obsadę, Tom Hardy powraca w roli Eddiego Brocka. Do potencjalnie powracających członków obsady należą Stephen Graham (detektyw Patrick Mulligan) i Michelle Williams (She-Venom), chociaż ich udział nie jest oficjalnie potwierdzony. Do obsady dołączyli również Juno Temple i Chiwetel Ejiofor, znany z roli Karla Mordo w filmach „Doktor Strange”.

Gdzie nagrano Venom 3?

Nagrania do filmu „Venom 3” odbywały się w różnych lokalizacjach na całym świecie. Do miejsc produkcji należą między innymi: Wielka Brytania, USA i Hiszpania. Wśród głównych miejsc kręcenia znajdują się Londyn oraz Cartagena w Hiszpanii, miasto położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Dodatkowo, planowane były również nagrania w Los Angeles w Kalifornii, USA. Zmiana miejscówek z typowej kalifornijskiej scenerii na inne lokacje może mieć wpływ na fabułę trzeciej części filmu. Warto również zwrócić uwagę na Los Mateos, dzielnicę w Cartagenie, oraz Parque Regional de Calblanque, które również wykorzystano jako plan filmowy.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Venom 3 online.

Oryginalny tytuł Venom 3

Reżyser

Kelly Marcel
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu
Avengers: Koniec Gry
Głębia Strachu
Sing 2
Kung Fu Panda 4
Aquaman i Zaginione Królestwo
Pitbull. Nowe Porządki
Lekarstwo na Życie
Na Zachodzie bez zmian
Finch
Ultimatum Bourne’a
Contagion – Epidemia strachu
×
Powiadomienie