What's happening?

Twórca Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Twórca
Ocena krytyków
6.8

Tytuł: The Creator

Reżyser: Gareth Edwards

Kraj produkcji: Canada

Gatunek: , ,

Czas trwania: 134 Min.

Premiera: 2023

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym opowiada Twórca cały film?

Twórca cały film to produkcja science fiction z 2023 roku, która ma swoją premierę w kinach pod koniec września. Pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji toczy się konflikt. Joshua, dawny żołnierz specjalny, zostaje powołany do odnalezienia i likwidacji osoby, która dała początek tej sztucznej inteligencji. Zegar tyka, gdyż AI posiada śmiercionośną broń mogącą przesądzić o wyniku wojny i zagładzie ludzi. W poszukiwaniu tej broni, Joshua wraz ze swoim zespołem trafiają na teren przeciwnika i dokonują zaskakującego odkrycia – śmiercionośne AI ma postać dziecka.

Scenariusz do filmu przygotowali Gareth Edwards i Chris Weitz na podstawie opowiadania Edwardsa. Zwiastun filmu zwraca uwagę na problematyczne aspekty sztucznej inteligencji i jej potencjał do zagrożenia ludzkości. Ten thriller akcji SF z pewnością dostarcza wiele emocji i skłania do refleksji nad przyszłością technologii i jej wpływem na społeczeństwo.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Twórca online.

Obsada filmu Twórca

Reżyser

Udostępnienia2

Podobne filmy do Twórca

ద ఫ్యామిలీ స్తార్
Niezniszczalni 4
Kruk
Missing
Moja mała Dixie
Transformers One
Moonfall
Uczeń tygrysa
Megamind vs. the Doom Syndicate
Blood
Nikt
Diabelska jazda