What's happening?

Twórca

Twórca Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 27, 2023Canada135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym opowiada Twórca cały film?

Twórca cały film to produkcja science fiction z 2023 roku, która ma swoją premierę w kinach pod koniec września. Pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji toczy się konflikt. Joshua, dawny żołnierz specjalny, zostaje powołany do odnalezienia i likwidacji osoby, która dała początek tej sztucznej inteligencji. Zegar tyka, gdyż AI posiada śmiercionośną broń mogącą przesądzić o wyniku wojny i zagładzie ludzi. W poszukiwaniu tej broni, Joshua wraz ze swoim zespołem trafiają na teren przeciwnika i dokonują zaskakującego odkrycia – śmiercionośne AI ma postać dziecka.

Scenariusz do filmu przygotowali Gareth Edwards i Chris Weitz na podstawie opowiadania Edwardsa. Zwiastun filmu zwraca uwagę na problematyczne aspekty sztucznej inteligencji i jej potencjał do zagrożenia ludzkości. Ten thriller akcji SF z pewnością dostarcza wiele emocji i skłania do refleksji nad przyszłością technologii i jej wpływem na społeczeństwo.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Twórca online.

Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Oryginalny tytuł The Creator

Reżyser

Obsada

Udostępnienia2

Podobne tytuły

Uncharted
Joker
Bez wahania
Batman kontra Drakula
Królowa wojownik
Halloween Finał
Piotruś Pan i Wendy
Venom 3
Midway
Legion
Polowanie
Top Gun: Maverick
×
Powiadomienie