What's happening?

Turkusowa Suknia

Turkusowa Suknia Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Feb. 10, 2023BE118 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

O czym jest cały film Turkusowa Suknia?

Halim jest krawcem specjalizującym się w szyciu tradycyjnych marokańskich kaftanów, do których tworzenia potrzebna jest duża precyzja, umiejętności, wyczucie estetyki i czasu. Wraz z żoną Miną prowadzą swój zakład i żyją spokojnie, pozornie szczęśliwie. Jednak oboje starają się ignorować prawdę i żyć tak, jak zawsze. W rzeczywistości, Halim jest gejem, a Mina powoli umiera na raka. Wszystko zmienia się, kiedy do zakładu przychodzi Youssef, praktykant, którego zatrudniają. Pomiędzy Halimem a Youssefem zaczyna się rozwijać silna więź uczuciowa.

Między nami żywiołami film online

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć film Turkusowa Suknia.

Turkusowa Suknia
Oryginalny tytuł Le Bleu du caftan
Ocena IMDb 7.8 554 ocen
Ocena TMDb 7.5 1 ocen
Udostępnienia2

Podobne tytuły

Odpuść nam nasze winy
Oppenheimer
Walka z Lodem
Listy do M 5
Wicked Part 1
Podrabiani Zakochani
W głowie się nie mieści 2
Parasite
Elvis
Ciche Miejsce
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Tata
×
Powiadomienie