What's happening?

Ślub doskonały

Ślub doskonały Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jan. 13, 2023Poland115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Fabuła Ślub doskonały cały film

Film „Ślub doskonały” z 2023 roku to komedia romantyczna, która ukazuje zabawne perypetie pary młodej w dniu ich ślubu. Cały film Ślub doskonały trwa 1 godzinę i 38 minut, a jego akcja koncentruje się na tym, jak wiele rzeczy może pójść nie tak w najważniejszym dniu życia głównych bohaterów. Komedia pomyłek prezentuje próbę ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, co wydaje się być niemożliwe do rozwiązania

W środku tej zamieszania, panna młoda (Aleksandrę Adamska), jest w ciąży. Jej zaborcza matka, grana przez Ewę Kasprzyk, nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pana młodego z kolei szantażuje przyszła teściowa, zmuszając go do małżeństwa. Rzeczy komplikują się jeszcze bardziej, gdy w dniu ceremonii ślubnej pana młodego budzi się w łóżku z nieznajomą kobietą.

Kto jest reżyserem produkcji?

Film jest określany jako komedia romantyczna, a jego reżyserem jest Nick Moran. Jako reżyser, Nick Moran zasłynął z filmu „The Kid” (2010), opartego na autobiografii Kevina Lewisa, który napisał wspólnie z Moranas.

„Ślub doskonały” to polska produkcja, której opis wydaje się sugerować, że będzie pełna humoru i zabawnych sytuacji. Wywołają one uśmiech na twarzy, jak również skłonią do przemyśleń na temat relacji rodzinnych i presji społecznych związanych z małżeństwem.

Oglądaj film na VOD

Oglądanie filmów online to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego. Nie tylko masz dostęp do szerokiego wyboru filmów, ale także możesz obejrzeć je w dowolnym czasie i miejscu. Nie musisz już czekać na emisję w telewizji czy wyjście do kina, bo możesz obejrzeć ONLINE.

Dzięki KinoBazie można znaleźć filmy i seriale z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Ślub doskonały online.

Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Oryginalny tytuł Ślub doskonały
Ocena IMDb 3.1 70 ocen
Ocena TMDb 4.4 7 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Gramy u siebie
Zombieland: Kulki w Łeb
After
The Munsters
Zabójcze wesele
Zabawa w Pochowanego
Jumanji: Następny poziom
365 dni
Teściowie 2
Podrabiani Zakochani
Poprzednie życie
Barbie
×
Powiadomienie