What's happening?

Skołowani

Skołowani Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Komedia pozytywnie romantycznaApr. 14, 2023PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

O czym opowiada Skołowani cały film?

Maks jest osobą, która często przyciąga uwagę kobiet i jednocześnie stale kłamie. Kiedy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, mylnie identyfikuje go jako osobę niepełnosprawną, Maks kontynuuje swoje kłamstwa, licząc na kolejny łatwy podbój. Jednak Anna ma inną ideę i wprowadza Maksa do swojej starszej siostry, Julii, która porusza się na wózku. W wyniku tego, cynicznie nastawiony do świata Maks zaczyna odczuwać coś więcej wobec pełnej energii Julii.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Skołowani.

Oryginalny tytuł Skołowani
Ocena IMDb 6.1 19 ocen
Ocena TMDb 4 1 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Listy do M 5
Rok na całe życie
Rodzinka rządzi
Piep*zyć Mickiewicza
Piękna katastrofa 2
Inwestorzy amatorzy
Trzy kroki od siebie
Ślub doskonały
Zróbmy zemstę
Podrabiani Zakochani
Argylle. Tajny szpieg
After
×
Powiadomienie