What's happening?

Przeklęta woda

Przeklęta woda Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jan. 03, 2024USA116 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
1 1 ocena

O czym opowiada cały film Przeklęta woda?

Przeklęta woda cały film z 2024 roku to horror, którego fabuła skupia się na historii Raya Wallera. Były zawodnik baseballu z pierwszej ligi zostaje zmuszony do wcześniejszej emerytury z powodu choroby zwyrodnieniowej. Ray wprowadza się do nowego domu ze swoją zaniepokojoną żoną Eve, nastoletnią córką Izzy i młodym synem Elliotem. Mimo przeciwności losu, mając nadzieję na powrót do profesjonalnego baseballu, Ray przekonuje Eve, że lśniący basen na podwórku nowego domu będzie świetną zabawą dla dzieci i zapewni mu niezbędną fizjoterapię. Jednak mroczny sekret z przeszłości domu uwalnia złowrogą siłę, która pogrąża rodzinę w wir nieuniknionego terroru.

„Przeklęta woda” to produkcja oparta na docenionym filmie krótkometrażowym z 2014 roku, którego reżyserami są Bryce McGuire i Rod Blackhurst, którzy również zajęli się reżyserią tej pełnometrażowej adaptacji. Film ma premierę w styczniu 2024 roku w różnych krajach. Odbędzie się ona w Niemczech, Portugalii, Kanadzie, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Rumunii, Szwecji, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Litwie i Polsce.

Oglądaj produkcje na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Przeklęta woda online.

Przeklęta woda
Przeklęta woda
Oryginalny tytuł Night Swim
Udostępnienia0

Podobne tytuły

To: Rozdział 2
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
La cima
Opowieści z ciemnej strony
Nikt
Rambo II
Córka Boga
Głębia Strachu
Contagion – Epidemia strachu
Uśmiechnij się
Parasite
Nie patrz w dół
×
Powiadomienie