What's happening?

Polowanie

Polowanie

W tej chwili ogląda: osób

Układ zniszczy każdegoUnknownNot Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

O czym opowiada Polowanie cały film?

Polowanie 2023 cały film to polityczny thriller, który wciągnie widzów w emocjonujący świat lokalnej polityki prowincjonalnego miasteczka. Główny bohater, mieszkaniec tej małej społeczności, postanawia stawić czoła rządzącym i ubiegać się o urząd burmistrza, motywowany zaniedbaniami władzy. Ciekawostką jest fakt, że film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, co dodaje mu jeszcze więcej autentyczności.

Film „Polowanie” został także współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, co świadczy o jego wysokiej jakości i profesjonalizmie. Premiera filmu zaplanowana jest na 6 października 2023 roku, a więc już niedługo fani kina będą mogli sami ocenić, czy Polowanie film online spełni ich oczekiwania. Kino polskie wciąż rozwija się i przynosi wiele interesujących tytułów. „Polowanie” z pewnością będzie jednym z tych filmów, które zasługują na uwagę zarówno krytyków, jak i zwykłych widzów.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Polowanie online.

Oryginalny tytuł Polowanie

Reżyser

Obsada

Michał Czernecki isMichał Król
Michał Król
Artur Barciś isRoman Huss
Roman Huss
Kamila Kamińska isRoksana Huss
Roksana Huss
Ewa Kasprzyk isSędzia Czubaj
Sędzia Czubaj
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Niewidzialny Człowiek
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Szybcy i wściekli 10
Bez wytchnienia
Cold Blood
Bullet Train
Halloween Finał
Bez wahania
Contagion – Epidemia strachu
Limbo
Zombie Express
Predator: Prey
×
Powiadomienie