What's happening?

Podrabiani Zakochani

Podrabiani Zakochani Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Apr. 26, 2023Germany93 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Fabuła Podrabiani Zakochani cały film

Podrabiani Zakochani cały film to historia dwojga ludzi – kobieciarza i naciągaczki – którzy uczą się człowieczeństwa, gdy są zmuszeni współpracować w swojej misji. Znana postać świata science-fiction, Robert Sheckley, napisał opowiadanie, na którym oparty jest film, co nadaje mu głębokiej treści i intrygującej warstwy.

Interesujący zwrot akcji filmu dotyczy oszustwa związanego z robotami. Główni bohaterowie filmu stosują trik, polegający na wprowadzaniu ludzi w związki z nielegalnymi robotami podwójnymi. W punkcie kulminacyjnym odkrywają, że oszukali sami siebie, używając tego samego oszustwa względem siebie nawzajem.

Włącz i oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Podrabiani Zakochani online.

Podrabiani Zakochani
Podrabiani Zakochani
Podrabiani Zakochani
Oryginalny tytuł Robots
Ocena IMDb 5.5 3,911 ocen
Ocena TMDb 5.918 104 ocen

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Jumanji: Następny poziom
365 dni: Ten dzień
Trolle 3
Życzenie
Teściowie 2
After 2
Inwestorzy amatorzy
Nosferatu
Purpurowe serca
Porady na zdrady 2
Godziny Szczytu
×
Powiadomienie