What's happening?

Oppenheimer Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Oppenheimer
Ocena krytyków
8.3

Tytuł: Oppenheimer

Reżyser: Christopher Nolan

Kraj produkcji: United Kingdom

Gatunek: ,

Czas trwania: 181 Min.

Premiera: 2023

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

O czym opowiada Oppenheimer cały film?

Cały film Oppenheimer skupia się na dokonaniach Roberta Oppenheimera, amerykańskiego fizyka, którego często nazywa się „ojcem bomby atomowej”. W czasie II wojny światowej Oppenheimer pełnił funkcję dyrektora tajnego Projektu Manhattan, którego celem było skonstruowanie bomby atomowej.

Obsada filmu – od aktorów po reżysera – pracowała sumiennie, aby Oppenheimer film online stał się najlepszą produkcją w swojej kategorii. Czy im się to udało? Krytycy i recenzenci mają różne opinie. Włącz film online i przekonaj się sam.

Jak powstał film Oppenheimer?

Reżyserię filmu objął Christopher Nolan, znany z takich produkcji jak „Tenet”, „Dunkierka” i „Incepcja”. W rolach głównych wystąpili Cillian Murphy, Emily Blunt, Robert Downey Jr., Matt Damon i Rami Malek. Zdjęcia wykonał Hoyte van Hoytema, a muzykę skomponował Ludwig Göransson. Film wyprodukowano przy budżecie 100 milionów dolarów.

Nolan i Hoyte Van Hoytema starali się podejść jak najbliżej twarzy grającego tytułową postać Cilliana Murphy’ego, aby dać efekt bardzo kameralnego, wręcz intymnego portretu naukowca odpowiedzialnego za stworzenie najbardziej śmiercionośnej broni na ziemi. Taki sposób nakręcenia filmu odróżnia go od wcześniejszych filmów Nolana.

Cillian Murphy jako Robert Oppenheimer
W roli głównej zagra Cillian Murphy

Czy warto zobaczyć produkcję Nolana?

Jeśli jesteś pasjonatem kina, którego fascynują zarówno wielkie postaci historyczne, jak i głęboka refleksja nad nauką, moralnością i historią, nie możesz przegapić filmu „Oppenheimer”. Dlaczego? Oto kilka kluczowych powodów:

Po pierwsze, film przedstawia niezwykle fascynujący portret J. Roberta Oppenheimera, znanego jako ojca bomby atomowej. Jego geniusz, zawziętość i charyzma są ukazane jako cechy postaci większej niż życie, które wywindowały go w górę i zmusiły do walki z własnymi poglądami i obsesjami.

Po drugie, opinie są po prostu zachwycone. Ludzie określają film mianem „arcydzieła”, a pierwsze recenzje zwiastują, że może to być jeden z najlepszych filmów 2023 roku z imponującą średnią wynoszącą 94% na Rotten Tomatoes.

Po czwarte, dosadność i przerażająca realizacja uczyniły go filmem dekady, z czymś, czego Nolan jeszcze nigdy wcześniej nie nakręcił, a prawdopodobnie nikt inny nie powtórzy takiego wyczynu.

Podsumowując, „Oppenheimer” to film, który nie tylko dostarcza widowiskowej rozrywki, ale także zmusza do refleksji. Jest to pełne emocji, misternie skonstruowane dzieło, które z pewnością zasługuje na Twoją uwagę. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Nolana, czy też interesuje Cię historia i nauka, „Oppenheimer” dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Nie przegap tej niezwykłej produkcji, która już teraz zdobywa serca widzów na całym świecie.

Oppenheimer cały film - kadr

Gdzie obejrzeć Oppenheimer film na VOD?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Oppenheimer.

Obsada filmu Oppenheimer

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKitty Oppenheimer
Kitty Oppenheimer
Matt Damon isLeslie Groves
Leslie Groves
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence
Casey Affleck isBoris Pash
Boris Pash
Rami Malek isDavid Hill
David Hill
Kenneth Branagh isNiels Bohr
Niels Bohr
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller

Reżyser

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKitty Oppenheimer
Kitty Oppenheimer
Matt Damon isLeslie Groves
Leslie Groves
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence
Casey Affleck isBoris Pash
Boris Pash
Rami Malek isDavid Hill
David Hill
Kenneth Branagh isNiels Bohr
Niels Bohr
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller
Udostępnienia0

Podobne filmy do Oppenheimer

Misja Majnu
Skrytka
The Consultant
Vincent musi umrzeć
Pierwszy Gol
Sierpniowe niebo. 63 dni chwały
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Civil War
Ukryty klejnot
Przeminęło z wiatrem
Des Teufels Bad
Sound of Hope: The Story of Possum Trot