What's happening?

Matka

Matka Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

May. 05, 2023USA115 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym jest Matka cały film?

W roli głównej Matka cały film obsadzono Jennifer Lopez. Wcieli się ona w kobietę zarabiającą na życie jako płatna zabójczyni, a na co dzień kochającą matkę. Matka zrezygnowała z pracy, aby zabezpieczyć swoją dwunastoletnią córkę Zoe. Kilka lat wcześniej Matka podpisała umowę z FBI, aby ukryć się na dzikim Alasce. Ukrywanie się udało się przez pewien czas, ale okazało się, że w tym zawodzie nie ma emerytury. Zoe zostaje porwana, co zmusza Matkę do wyjścia z ukrycia. Niestety dla porywaczy, Matka jest wysoce wyszkoloną specjalistką, która nie okazuje litości tym, którzy skrzywdzili jej córkę.

Obejrzyj film w domu na VOD

Oglądanie filmów online to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego. Nie tylko masz dostęp do szerokiego wyboru filmów, ale także możesz obejrzeć je w dowolnym czasie i miejscu. Nie musisz już czekać na emisję w telewizji czy wyjście do kina.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Matka 2023.

Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Matka
Oryginalny tytuł The Mother
Ocena TMDb 6 2 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Córka Boga
Flash
Wiking
Kung Fu Panda 4
Zabawa w Pochowanego
Mission: Impossible 7
Jeden strzał
Havoc
Pursuit
Gran Turismo
Bez wytchnienia
Pięść zemsty
×
Powiadomienie