What's happening?

Listy do M 5

Listy do M 5 Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Bądźmy znów blisko!Nov. 04, 2022Poland117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8.3 3

O czym jest Listy do M 5 cały film?

„Listy do M.” wracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne przygody waszych ulubionych bohaterów. Z jakimi problemami zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie idzie po myśli. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej atmosfery Świąt, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Natomiast Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może podzielić nawet najbliższych. Dowiedzą się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Ale to nie wszystko! W części piątej pojawią się też nowi aktorzy i ich niesamowite historie. Listy do M 5 cały film skupią się na tradycyjnych wartościach, takich jak bliskość, życzliwość czy miłość, które w dzisiejszym świecie są najistotniejsze.

Listy do M – jak to się zaczęło?

Jak wszyscy wiemy, czas świąt bożonarodzeniowych jest czasem magicznym. To wtedy spełniają się wszystkie nasze najskrytsze marzenia. Seria filmów Listy do M to strzał w dziesiątkę dla ludzi, którzy nie tylko lubią się pośmiać, ale również dla osób szukających wzruszeń.

Jedna noc – pięć mężczyzn i pięć samotnych kobiet przeżyje na własnej w skórze, że tych prawdziwych uczuć nie da się uniknąć.

Kinowa premiera filmu

Uroczysta premiera popularnej wigilijnej opowieści, wyreżyserowanej przez Łukasza Jaworskiego odbędzie się 4 listopada 2022 roku.

Listy do M 5 cały film gdzie obejrzeć ONLINE?

Już teraz możesz obejrzeć „Listy do M. 5” w naszym serwisie KinoBaza. Aby uzyskać dostęp do najnowszej polskiej komedii romantycznej, zarejestruj się na KinoBaza. Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i ciesz się dostępem do setek tysięcy filmów i seriali! Bez reklam i ukrytych kosztów.

Listy do M 5 – podobne tytuły

Sprawdź podobne tytuły z kategorii Komedia, Romans oraz inne Filmy.

Oryginalny tytuł Listy do M. 5
Ocena IMDb 6.4 12 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Za duży na bajki 2
Challengers
Tylko nie ty
Rok na całe życie
365 dni
Porady na zdrady 2
Free Guy
Thor: Miłość i grom
Barbie
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Poprzednie życie
Teściowie 2
×
Powiadomienie