What's happening?

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4 Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Mar. 07, 2024USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Fabuła Kung Fu Panda 4 cały film

„Kung Fu Panda 4” (2024), to kontynuacja przygód Po, sympatycznego mistrza kung fu. W tej części, Po opuszcza Dolinę Spokoju, by udać się do miasta. W mieście zmierzy się z Kameleonem, przebiegłym złoczyńcą, który potrafi zmieniać się w wrogów z przeszłości Po. Jego podróż pełna jest emocjonujących przygód i nowych wyzwań. Po stoi przed zadaniem znalezienia swojego następcy na stanowisko nowego Wojownika Smoka. Spotyka Zhena, lisa, który wydaje się być idealnym kandydatem. Film łączy elementy akcji, przygody i animacji, a jego reżyserią zajęli się Mike Mitchell i Stephanie Stine. Historia ta jest nie tylko o kung fu, ale także o duchowym przywództwie i przekazywaniu wiedzy. Kung Fu Panda 4 cały film to ekscytująca opowieść o odkrywaniu siebie i poszukiwaniu następcy.

Obejrzyj film na VOD

Oglądanie filmów online to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego. Nie tylko masz dostęp do szerokiego wyboru filmów, ale także możesz obejrzeć je w dowolnym czasie i miejscu. Nie musisz już czekać na emisję w telewizji czy wyjście do kina. KinoBaza to nie tylko świetny sposób na znalezienie filmów do obejrzenia, ale również na zanurzenie się w świecie kina.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Kung Fu Panda 4 online.

Oryginalny tytuł Kung Fu Panda 4

Reżyser

Obsada

Jack Black isPo (voice)
Po (voice)
Awkwafina isZhen (voice)
Zhen (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Batman – Początek
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Matrix
Sing 2
W głowie się nie mieści 2
Twórca
Trolle 3
Życzenie
Havoc
Black Adam
Ultimatum Bourne’a
To nie wypanda
×
Powiadomienie