What's happening?

Kawałek nieba

Kawałek nieba Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Aug. 12, 2022Germany136 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym opowiada Kawałek nieba cały film?

Kawałek nieba cały film, osadzony w malowniczej alpejskiej scenerii to poruszający melodramat uznawany za najbardziej oryginalny film zeszłorocznego Berlinale. Anna zakochuje się w nieco starszym od siebie Marku, ale lokalna społeczność nieufnie patrzy na niego. Pomimo coraz większej ilości dowodów przeciwko Markowi, Anna wciąż gorliwie się za niego opowiada. Jest przekonana, że walczy również o swoje prawo do życia po swojemu. „Kawałek nieba” to nie tylko opowieść o miłości i hołd dla kobiecej siły. Reżyser Michael Koch umiejętnie balansuje między powagą a ożywczą kpiną. Szwajcarski film czasami zamienia się w absurdalną kronikę, w której można znaleźć kiczowaty folklor, najnowsze hity pop czy nawet wpływy Bollywoodu.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Kawałek nieba.

Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Kawałek nieba
Oryginalny tytuł Drii Winter
Ocena IMDb 6.8 236 ocen
Ocena TMDb 7 5 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Napoleon
Zaczarowana Góra
Dziewczyny z Dubaju
Oppenheimer
Nomadland
Chleb i sól
Babilon
Gladiator 2
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Contagion – Epidemia strachu
Królowa wojownik
Jezioro Słone
×
Powiadomienie