What's happening?

Kajtek czarodziej

Kajtek czarodziej Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Nov. 03, 2023103 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym opowiada film Kajtek Czarodziej?

Kajtek czarodziej cały film 2023 to produkcja oparta na motywach powieści Janusza Korczaka, który opowiada o magicznym świecie dziecięcej wyobraźni oraz o dorastaniu i poprawianiu świata. Film odzwierciedla filozofię Korczaka, zgodnie z którą każde dziecko powinno być kochane, szanowane w swoich granicach i powinno mieć możliwość marzenia.

Film opowiada historię Kajtka, dwunastolatka o wyjątkowo upartym charakterze, wychowywanego przez babcię i tatę. Pewnego dnia Kajtek odkrywa, że posiada nadnaturalne moce, które całkowicie przejmują kontrolę nad jego życiem​​. W filmie występują aktorzy tacy jak Eryk Biedunkiewicz, Grzegorz Damięcki, Maja Komorowska, Karolina Gruszka, Martin Hoffmann, Piotr Głowacki. Reżyserią produkcji zajęła się Magdalena Łazarkiewicz.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Kajtek czarodziej online.

Kajtek czarodziej
Oryginalny tytuł Kajtek czarodziej
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Buzz Astral
Życzenie
Sonic 2
Wicked Part 2
Za duży na bajki
Jumanji: Następny poziom
Rodzinka rządzi
To nie wypanda
Wonka
Garfield
Renfield
×
Powiadomienie