What's happening?

Jezioro Słone

Jezioro Słone Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 18, 2022
Twoja ocena: 0
9.5 2

O czym opowiada cały film Jezioro słone?

Jezioro słone film online to produkcja w reżyserii Katarzyny Rosłaniec z kategorii Dramat. Przez całe życie Helena pozostawała wierna swojemu mężowi, kochała go, ufała mu i zawsze dotrzymywała przysięgi małżeńskiej do końca życia. Paweł zapewnił jej zarówno spełnienie seksualne, jak i finansowe bezpieczeństwo, a para ma troje pięknych dzieci. Jednakże, dlaczego teraz Helena pragnie zdradzić swojego męża? Czy chce uwolnić się spod jego dominacji? Czy może jest zaciekawiona smakiem innego mężczyzny, tak jak niektórzy ludzie chcą spróbować narkotyków? Kiedy Paweł ją oszukał, a na horyzoncie pojawiła się szansa na karierę w modelingu, Helena po raz pierwszy w swoim życiu przejęła kontrolę nad swoim losem.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Jezioro Słone.

Oryginalny tytuł Jezioro Słone
Udostępnienia1

Podobne tytuły

13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Sierpniowe niebo. 63 dni chwały
Zołza
Free Guy
Renfield
King: Mój przyjaciel lew
Cruella
365 dni
Królowa wojownik
Zabawa w Pochowanego
Finch
Gramy u siebie
×
Powiadomienie