What's happening?

Istoty fantastyczne Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Istoty fantastyczne

Tytuł: IF

Reżyser: John Krasinski

Kraj produkcji: USA

Gatunek: , , , ,

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

O czym jest cały film Istoty fantastyczne?

Istoty fantastyczne cały film z 2024 roku w reżyserii Johna Krasinskiego, łączący elementy komedii, dramatu i familijnego fantasy. Główna bohaterka, młoda dziewczynka o imieniu Bea, odkrywa, że posiada niezwykłą zdolność widzenia wyimaginowanych przyjaciół wszystkich ludzi, których zna. Zamiast ukrywać swoją moc, Bea postanawia wyruszyć w magiczną przygodę, mającą na celu ponowne połączenie zapomnianych istot fantastycznych z osobami, które kiedyś były im bliskie​.

W trakcie swojej podróży Bea spotyka różnorodne postacie i mierzy się z różnymi wyzwaniami. Jej celem jest pomoc wyimaginowanym przyjaciołom w znalezieniu nowego domu i ponownym nawiązaniu kontaktu z ich dawnymi towarzyszami, którzy dorosli i przestali ich dostrzegać.

Istoty fantastyczne – jak wyglądała produkcja?

„Istoty fantastyczne” (oryg. „Imaginary Friends”) to film, który powstał z inicjatywy Johna Krasinskiego, który pełnił rolę zarówno reżysera, jak i scenarzysty. Produkcja filmu rozpoczęła się z zamiarem stworzenia poruszającej i magicznej opowieści skierowanej do całej rodziny.

Początki projektu

John Krasinski, znany z pracy nad serią „Ciche miejsce”, rozpoczął projekt z zamiarem połączenia komedii, dramatu i fantasy. Film miał ukazać dziecięcą wyobraźnię i przyjaźń​.

Główną rolę Beatrice (Bea) zagrała Cailey Fleming. W filmie występują także Ryan Reynolds jako zrzędliwy sąsiad Cal, oraz Phoebe Waller-Bridge, Steve Carell i Awkwafina, którzy użyczają głosów wyimaginowanym przyjaciołom.

Produkcja i zdjęcia

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się na początku 2023 roku w Stanach Zjednoczonych. Ekipa filmowa pracowała w różnych lokalizacjach, aby oddać magiczną atmosferę filmu. Krasinski współpracował z zespołem specjalistów od efektów wizualnych, aby stworzyć realistyczne i fantastyczne postacie IFów​.

Podczas produkcji napotkano wyzwania związane z animacją wyimaginowanych przyjaciół oraz integracją efektów specjalnych z grą aktorską. Krasinski starał się uchwycić piękno dziecięcej wyobraźni oraz emocjonalną głębię relacji międzyludzkich​.

Film miał swoją światową premierę 8 maja 2024 roku, a do kin trafił 17 maja 2024 roku. Produkcja została dobrze przyjęta przez krytyków i publiczność za oryginalność oraz emocjonalne przesłanie, zdobywając pochwały za reżyserię Krasinskiego i występy aktorskie.

Gdzie obejrzeć Istoty fantastyczne?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Istoty fantastyczne online.

Obsada filmu Istoty fantastyczne

Ryan Reynolds isCal / The Man Upstairs
Cal / The Man Upstairs
John Krasinski isBea's Dad / Marshmallow
Bea's Dad / Marshmallow
Phoebe Waller-Bridge isBlossom (voice)
Blossom (voice)
Louis Gossett Jr. isLewis (voice)
Lewis (voice)
Steve Carell isBlue (voice)
Blue (voice)
Fiona Shaw isGrandmother
Grandmother
Alan Kim isBenjamin
Benjamin
Matt Damon isFlower (voice)
Flower (voice)

Reżyser

Ryan Reynolds isCal / The Man Upstairs
Cal / The Man Upstairs
John Krasinski isBea's Dad / Marshmallow
Bea's Dad / Marshmallow
Phoebe Waller-Bridge isBlossom (voice)
Blossom (voice)
Louis Gossett Jr. isLewis (voice)
Lewis (voice)
Steve Carell isBlue (voice)
Blue (voice)
Fiona Shaw isGrandmother
Grandmother
Alan Kim isBenjamin
Benjamin
Matt Damon isFlower (voice)
Flower (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy do Istoty fantastyczne

Tańczący z Wilkami
Inside
Zamęt
To nie mój film
The Next 365 Days
Palmy i słupy
Turkusowa Suknia
Jethica
Elvis
Rój
After. Ocal mnie
Wicked Part 1
×
Powiadomienie