What's happening?

Havoc

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Havoc

Tytuł: Havoc

Reżyser: Gareth Evans

Kraj produkcji: United Kingdom

Gatunek: , ,

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

O czym opowiada Havoc cały film?

Tom Hardy zagra główną rolę w filmie jako policjant, który prowadzi śledztwo w sprawie nieudanej transakcji narkotykowej. W trakcie swojego dochodzenia odkrywa, że miasto, w którym mieszka, jest mocno skorumpowane. Zdaje się, że osiągnięcie celu przez Walkera będzie wymagało ciężkiej walki, zanim będzie mógł się zbliżyć do niego. Havoc cały film to produkcja, która najprawdopodobniej trafi na ekrany w 2023 roku. Co więcej, Havoc to największy film, jaki kiedykolwiek nakręcono w Walii.

Oglądaj film na VOD w domu

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Havoc.

Udostępnienia0

Podobne filmy do Havoc

Mobile Suit Gundam SEED FREEDOM
Indian 2
Dziewczyna Millera
Black Adam
Strzelec
The Last Kumite
Za szybcy, za wściekli
Monsters 103 Mercies Dragon Damnation
Na Zachodzie bez zmian
In a Violent Nature
Geostorm
The Night They Came Home