What's happening?

Filip

Filip Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 15, 2022Unknown125 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

O czym jest Filip film online?

Akcja Filip cały film w reżyserii Michała Kwiecińskiego dzieje się w 1941 roku. W getcie warszawskim, Filip, młody polski Żyd, i jego ukochana Sara przygotowują się do występu w kabarecie. Pragną zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Podczas premiery dochodzi do strzelaniny, w wyniku której Sara i bliscy Filipa, którzy siedzieli w widowni, giną. Dwa lata później Filip pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu we Frankfurcie. Udaje Francuza i korzysta z uroków świata, ale nie może się zatrzymać na dłużej.

Następujące po sobie tragiczne wydarzenia powodują, że całe starannie zbudowane życie Filipa we Frankfurcie nagle rozpada się jak domek z kart. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Czytaj dalej i dowiedz się więcej…

Kto był główną postacią filmu Filip?

W rolę bohatera produkcji Filip film polski wcieli się Eryk Kulm. Filip to klasyczny kosmopolita, który nie potrafi się związać na poważnie i jest skutecznym uwodzicielem. W Polsce stracił całą swoją rodzinę. W Niemczech, będąc w samym sercu reżimu nazistowskiego, skrywa swoje pochodzenie żydowskie i wielokrotnie uchyla się od śmierci.

Filip pracuje jako kelner w eleganckiej restauracji w luksusowym hotelu i swobodnie cieszy się wszystkimi urokami życia, otoczony pięknymi kobietami i przyjaciółmi z różnych zakątków Europy. Kiedy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród bliskich mu osób, jego życie obraca się o 180 stopni.

Tytułowy bohater produkcji

Film Filip na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć film Filip.

Dlaczego warto obejrzeć Filip film polski?

Jeśli lubisz historie pełne emocji, niezapomnianych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, to produkcja „Filip” na pewno Cię zainteresuje! „Filip” to film, który poruszy Twoje serce, pobudzi wyobraźnię i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zobacz sam, jak życie Filipa nabiera sensu i jak wbrew wszystkim przeciwnościom losu, udaje mu się odnaleźć swoją drogę.

Filip
Oryginalny tytuł Filip
Ocena IMDb 6.8 27 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Nie martw się, kochanie
Trzy kroki od siebie
Back to Black
Córka Boga
Pierwszy Gol
After 4
Ciche Miejsce
The Next 365 Days
Top Gun: Maverick
Jojo Rabbit
Dziewczyny z Dubaju
Trzy kroki od siebie
×
Powiadomienie