What's happening?

Disco Boy

Disco Boy Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Mar. 09, 2023BE91 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Fabuła Disco Boy cały film online

Film „Disco Boy” to dramat obyczajowy z 2023 roku w reżyserii Giacomo Abbruzzese. W głównej roli występuje Franz Rogowski. Film opowiada o Alekseju, który ucieka z rodzinnej Białorusi do Francji, przemierzając Polskę. W Francji zamiast zaciągnięcia się do Legii Cudzoziemskiej, zostaje zawodowym tancerzem w nocnym klubie. Ciekawostką jest, że Disco Boy cały film został częściowo nakręcony w Polsce i zdobył różne nagrody. Jest to pełnometrażowy debiut reżysera.

W nocnych klubach Paryża, główny bohater próbuje zrozumieć, czy istnieje wyjście z kręgu moralnego, w którym się znalazł. Film został określony jako „oniryczna baśń o lepszym jutrze” i nie jest łatwym seansem dla widza.

Obejrzyj film na VOD

Oglądanie filmów online to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego. Nie tylko masz dostęp do szerokiego wyboru filmów, ale także możesz obejrzeć je w dowolnym czasie i miejscu. Nie musisz już czekać na emisję w telewizji czy wyjście do kina.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Disco Boy online.

Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Disco Boy
Oryginalny tytuł Disco Boy
Ocena IMDb 6.6 603 ocen
Ocena TMDb 7.3 30 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Elvis
Zew Krwi
Jezioro Słone
Córka Boga
Siła przetrwania
Michael
365 dni: Ten dzień
Dziewczyna influencera
The Bikeriders
Rok na całe życie
Bez wahania
Finch
×
Powiadomienie