What's happening?

Adamant

Adamant Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Mar. 22, 2023France109 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Fabuła Adamant cały film

„Adamant” z 2023 roku to film dokumentalny z oryginalnym tytułem „Sur l’Adamant”. Krajem produkcji tego filmu są Francja i Japonia, a reżyserem jest Nicolas Philibert, którego dystrybucja odbywała się za pośrednictwem Aurora Films. Adamant cały film 2023 zyskał ogromne uznanie zarówno wśród krytyków, jak i publiczności. Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale w 2023 roku został uhonorowany Złotym Niedźwiedziem – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży filmowej.

Kluczowym punktem filmu jest przedstawienie wyjątkowego ośrodka dla ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne, który zacumowany jest na rzece Sekwanie. Recenzenci chwalą sposób, w jaki Philibert patrzy na świat – jest ciepły i cierpliwy. Dokument „Adamant” bez wątpienia wyróżnia się na tle innych produkcji i jest pozycją obowiązkową dla miłośników kinematografii dokumentalnej.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Adamant online.

Adamant
Oryginalny tytuł Sur l’Adamant
Ocena IMDb 6.9 293 ocen
Ocena TMDb 6.1 11 ocen

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lombard
Vika!
Oszust z Tindera
Kryptoprzekręt
×
Powiadomienie