What's happening?

Whiplash

Whiplash (2014) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 10, 2014USA105 Min.R
Your rating: 0
9 1 ocena

Poznaj historię Whiplash cały film

Whiplash cały film to produkcja z 2014 roku, który w reżyserii Damiena Chazelle’a przedstawia historię młodego jazzowego perkusisty Andrew’a Neimana (Miles Teller) i jego szalonej relacji z surowym nauczycielem Terence’em Fletcherem (J.K. Simmons).

Film zdobył wiele nagród i uznanie za swoją poruszającą fabułę, świetne aktorstwo i niesamowitą muzykę. Co sprawia, że „Whiplash” to jedno z najbardziej niezapomnianych i poruszających filmów ostatnich lat?

Fabuła „Whiplash” skupia się na trudnej drodze, jaką musi przejść Andrew, aby osiągnąć swoje marzenie o zostaniu jednym z najlepszych perkusistów jazzowych w świecie. Z jednej strony ma on do czynienia z nieustanną presją swojego ojca (Paul Reiser), który nieustannie krytykuje i naciska na syna, by ten odnosił sukcesy. Z drugiej strony, Andrew zostaje zauważony przez nauczyciela Terence’a Fletchera, który w morderczy sposób stawia mu wymagania, wciąż krytykuje i zniechęca do granic możliwości.

Chociaż Fletcher jest surowy, brutalny i bezwzględny, to Andrew jest zdeterminowany, by sprostać jego wymaganiom i stać się najlepszym. Ta niezdrowa relacja, oparta na nieustannym stresie i ciśnieniu, staje się punktem centralnym filmu.

Fragment filmu 'Whiplash”

Whiplash online – oceny widzów

Jednym z najsilniejszych punktów „Whiplash” jest jej napięcie. Widzowie czują się tak, jakby sami przeżywali każdą z sytuacji, w jakie wpada Andrew. Jego walka o wybicie się na szczyt wymaga ogromnego poświęcenia, czasami zaś prowadzi go na skraj wyczerpania.

Jednak to nie tylko napięcie czyni z „Whiplash” niezapomniany film. Równie ważnym elementem jest niesamowita muzyka jazzowa, która pojawia się w całym filmie. Wykonana przez Andrew i jego zespół, ta muzyka nie tylko podkreśla główną ideę filmu, ale stanowi również nieodłączny element emocjonalnej historii Andrew.

Aktorstwo w Whiplash film online również jest godne uwagi. Teller wspaniale wciela się w postać młodego perkusisty, potrafiąc ukazać jego determinację i walkę z ciśnieniem. Simmons, który zdobył za tę rolę Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego, z kolei zagrał jednego z najbardziej pamiętnych negatywnych bohaterów w historii kina.

Włącz wersję online Whiplash

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu Whiplash lektor pl, to koniecznie musisz nadrobić zaległości! Ten niezapomniany film opowiada historię młodego jazzowego perkusisty, który chce osiągnąć szczyty w swojej dziedzinie, ale musi zmierzyć się z nieustannym ciśnieniem i surowymi wymaganiami nauczyciela.

Obejrzenie „Whiplash” to nie tylko świetny sposób na spędzenie czasu, ale również doskonała okazja, by zobaczyć jedno z najważniejszych dzieł kinematografii ostatnich lat. Jeśli kochasz muzykę, sztukę czy inspirujące historie o pokonywaniu przeszkód, to ten film z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Surowy ojciec głównego bohatera
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Whiplash
Oryginalny tytuł Whiplash
Ocena IMDb 8.5 880,840 ocen
Ocena TMDb 8.4 13,144 ocen

Reżyser

Obsada

Miles Teller isAndrew Neiman
Andrew Neiman
J.K. Simmons isTerence Fletcher
Terence Fletcher
Paul Reiser isJim Neiman
Jim Neiman
Austin Stowell isRyan Connolly
Ryan Connolly
Chris Mulkey isUncle Frank
Uncle Frank
Nate Lang isCarl Tanner
Carl Tanner
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Tata
Dobranoc, mamusiu
Jedna dusza
Contagion – Epidemia strachu
Zaczarowana Góra
Skrytka
Midway
Inwestorzy amatorzy
Chleb i sól
After 2
Jezioro Słone
Bez wahania
×
Powiadomienie