What's happening?

Uśmiech losu

Uśmiech losu (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Dec. 01, 2023104 Min.
Your rating: 0
9 1 ocena

Film „Uśmiech losu” z 2023 roku to komedia dramatyczna o romansie, która trwa 1 godzinę i 44 minuty. Produkcja miała miejsce w Polsce, Grecji oraz Irlandii.

Fabuła Uśmiech losu cały film

Andreas dociera na ustronną wyspę grecką z zamiarem sprzedaży gruntu, który przejął po swoim wuju. Lecz kto byłby zainteresowany zakupem tej jałowej, skalistej ziemi z kamienistą chatą? Aby zrealizować sprzedaż, Andreas musi uregulować zobowiązanie finansowe, które jego wuj zaciągnął u Yiannisa, lokalnego farmera. Jednakże Andreas nie dysponuje środkami finansowymi. Znajduje się w dolinie i każdego poranka oczekuje na wnuczkę Yiannisa, Lenę, która dostarcza mu chleb i ser. Poczucie uczucia do niej rodzi się w jego sercu. To zachęta dla niego, aby podjąć pracę na farmie Yiannisa i zwrócić dług. Andreas zaczyna się osiedlać w tym miejscu. Nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, które czyha na dolinę i sąsiednią wioskę. Doświadczenie tragicznych zdarzeń, takich jak śmierć i nieszczęście, wkrótce uświadomi mu kruchy charakter tego skromnego świata.

Znajdź film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Uśmiech losu online.

Oryginalny tytuł Uśmiech losu
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Córka Boga
Duchy w Wenecji
Trzy kroki od siebie
Klaus
Bo się boi
La cima
Chłopi
Czas dla siebie
The Munsters
Zew Krwi
Odlot
Wicked Part 1
×
Powiadomienie