What's happening?

Tori i Lokita

Tori i Lokita (2022) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 05, 2022BE88 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 ocena

Fabuła Tori i Lokita cały film

Tori i Lokita uciekli z Afryki Zachodniej, aby zacząć nowe życie w Belgii. Jednak urzędnicy imigracyjni, brak wsparcia ze strony rodziny i długi przemytników stawiają im przeszkody. Zostają wciągnięci w szarą strefę, gdzie dzieci są wykorzystywane przez przestępców. Bezbronni wobec przemocy i podejrzani przez władze, mają tylko siebie. Tori i Lokita cały film to historia odwagi i nadziei, o wartości przyjaźni w świecie, w którym liczą się tylko pieniądze. Odtwórcy głównych ról, Joely Mbundu i Pablo Schils, stworzyli postaci, które emanują ciepłem. Tori i Lokita pragną spokoju i bezpieczeństwa oraz chcą być razem. Czy to zbyt wiele?

Gdzie obejrzeć film na VOD?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Tori i Lokita.

Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Tori i Lokita
Oryginalny tytuł Tori et Lokita
Ocena IMDb 7.1 1,618 ocen
Ocena TMDb 6.7 31 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Parasite
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Ferrari
Pierwszy Gol
Siła przetrwania
Boże Ciało
Wicked Part 1
Nomadland
La cima
Inwestorzy amatorzy
Wicked Part 2
Togo
×
Powiadomienie