What's happening?

Szybcy i wściekli 10

Szybcy i wściekli 10 (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

May. 17, 2023130 Min.
Your rating: 0
5 1 ocena

O czym jest Szybcy i wściekli 10 cały film?

W dziesiątej odsłonie sagi „Szybcy i wściekli”, Dom Toretto (Vin Diesel) oraz jego rodzina będą musieli zmierzyć się z najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem w historii. To będzie wyjątkowo trudna i ryzykowna misja, z jaką jeszcze nigdy nie mieli do czynienia. Akcja całego filmu Szybcy i wściekli 10 będzie rozgrywać się w różnych miejscach na świecie i pojawią się nowe postaci.

Bohaterowie będą musieli stawić czoła nie tylko zagrożeniom na drodze, ale także rozwiązać wiele problemów związanych z rodziną. W dziesiątej części sagi będziemy mogli obserwować, jak postacie z wcześniejszych filmów radzą sobie z przeciwnościami losu. Ich przyjaźń i lojalność zostaną wystawione na próbę.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Szybcy i Wściekli 10.

Szybcy i wściekli 10
Oryginalny tytuł Fast X

Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Jason Momoa isDante Reyes
Dante Reyes
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jason Statham isDeckard Shaw
Deckard Shaw
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lekarstwo na Życie
Pursuit
Buzz Astral
Nikt
Thor: Miłość i grom
Kung Fu Panda 4
Togo
Terrifier 2
Oszust z Tindera
Matka
Jeepers Creepers: Reborn
Zombie Express
×
Powiadomienie