What's happening?

Służka

Służka (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 06, 2023Canada99 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Fabuła Służka cały film

Służka z 2023 roku, którego akcja skupia się na parze bohaterów, dążących do uratowania swojej przyjaciółki porwanej przez tajemniczego demona. Film trwa 1 godzinę i 39 minut, a jego gatunek to horror. Opowieść zaczyna się, gdy główni bohaterowie, Sam wraz ze swoim chłopakiem, odkrywają, że ich przyjaciółka została porwana przez demona. Aby ją uratować, decydują się zgłębić pradawne rytuały, które mają moc otwarcia wrót do piekieł. Służka cały film prowadzi widza przez serię mrożących krew w żyłach wydarzeń, ukazujących desperacką walkę bohaterów o życie swojej przyjaciółki

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Służka online.

Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Służka
Oryginalny tytuł It Lives Inside
Ocena IMDb 5.3 3,304 ocen
Ocena TMDb 5.905 58 ocen

Reżyser

Bishal Dutta
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lighthouse
Polowanie
Sierota
Renfield
Nie martw się, kochanie
Imaginary
Zombie Express
Ciche Miejsce
Zabawa w Pochowanego
Piekielna machina
Głębia Strachu
Ukryty Wymiar
×
Powiadomienie