What's happening?

Ryfka

Ryfka (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 08, 2023
Your rating: 0
8 1 ocena

O czym opowiada Ryfka cały film?

Ryfka, siedemnastoletnia dziewczyna, z niewielkim kontaktem z ojcem, zostaje niespodziewanie wciągnięta w jego świat. Pomimo początkowych planów szybkiego wyjścia, ojciec odkrywa, że dziewczyna boryka się z trudnymi problemami życiowymi i postanawia jej pomóc. Choć czterdziestoletni mężczyzna ma niewiele wiedzy o problemach dorastającej dziewczyny, okazuje się, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż pierwotnie przypuszczali. Bohaterowie stają się dla siebie nawzajem remedium na tęsknotę za zrozumieniem, co wydarza się zupełnie nieoczekiwanie.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Ryfka.

Ryfka
Oryginalny tytuł Miało cię nie być
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Inwestorzy amatorzy
Uśmiech losu
When the Night Falls
Jojo Rabbit
Babilon
Elvis
Duchy w Wenecji
After
Skrytka
Joker
Wicked Part 1
Ciche Miejsce
×
Powiadomienie