What's happening?

Pszczelarz

Pszczelarz (2024) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jan. 11, 2024USAR
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Fabuła całego filmu Pszczelarz

Cały film Pszczelarz z 2024 roku to thriller akcji, którego głównym bohaterem jest Clay, mieszkający na prowincji pszczelarz. Jego życie zmienia się dramatycznie, gdy jego sąsiadka odbiera sobie życie na skutek oszustwa phishingowego. Clay, który okazuje się być byłym tajnym agentem, postanawia podjąć krwawą misję zemsty. Jego celem staje się potężna organizacja przestępcza, sięgająca szczytów władzy. „Cały film Pszczelarz” ukazuje, jak Clay wykorzystuje swój unikalny zestaw umiejętności, aby dotrzeć na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Jednak jego powrót do świata przestępczości zaniepokaja ludzi, którzy dobrze znają jego przeszłość i gotowi są zrobić wszystko, by się go pozbyć​.

Włącz player i oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Pszczelarz online.

Pszczelarz
Pszczelarz
Pszczelarz
Pszczelarz
Oryginalny tytuł The Beekeeper
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Dobranoc, mamusiu
Countdown
Nie patrz w dół
Głębia Strachu
Black Adam
Opowieści z ciemnej strony
Siła przetrwania
Rambo II
Dark Cloud
Przeklęta woda
Na Zachodzie bez zmian
Bez wytchnienia
×
Powiadomienie