What's happening?

Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2 (2022) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Nowe powody. Nowe dowody.Dec. 30, 2022PolandNot Rated
Your rating: 0
9 1 ocena

O czym jest Porady na Zdrady 2 cały film?

Film „Porady na zdrady 2” to kontynuacja polskiej produkcji filmowej. Jest to komedia romantyczna, która kontynuuje historię poradni dla kobiet ze złamanymi sercami. W filmie, gdy Maćkowi, specjaliście od problemów w związkach, udaje się na wakacje na Hawaje ze swoją ukochaną Kaliną, stanowisko w poradni przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). To właśnie od tego momentu rozpoczyna się zabawna i pełna komplikacji historia.

Franek, będąc w nowej roli specjalisty od problemów w związkach, zyskuje spore zainteresowanie ze strony pożądliwych kobiet. Jego dziewczyna, Asi (Karolina Chapko), nie jest zachwycona tym widokiem i obawia się o swoją relację z Frankiem. W międzyczasie Franek spotyka Tymka (Tomasz Karolak), który prowadzi grupę wsparcia dla zagubionych w życiu facetów o nazwie „Mściwój”. Z jego pomocą Franek zostaje wplątany w aferę, która wywołuje u Asi jeszcze nieznane jej uczucia zazdrości.

Produkcja filmu

Kręcenie filmu „Porady na Zdrady 2” było niezwykle interesujące i pełne zaskakujących zwrotów akcji. Kontynuacja filmu z 2017 roku, „Porady na Zdrady”, przyniosła nowe wyzwania dla ekipy filmowej, a także nowe twarze na planie.

Na planie filmu pojawiło się wiele nowych twarzy. W obsadzie znalazły się takie osobistości jak: Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Piotr Gąsowski, Anna Samusionek i Renata Dancewicz. W drugiej części zabrakło jednak Mikołaja Roznerskiego, który odegrał kluczową rolę w pierwszej części.

Reżyserią drugiej części „Porady na Zdrady 2” zajęła się Sara Bustamante-Drozdek, a opiekę artystyczną nad projektem sprawował Ryszard Zatorski, twórca takich hitów, jak „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech” czy „Nigdy w życiu”.

Kto grał w Porady na zdrady 2 online?

Głównymi aktorami, którzy zagrali w produkcji Sary Bustamante-Drozdek są:

  1. Antoni Królikowski, jako Franek
  2. Karolina Chapko, która wciela się w rolę Asi,
  3. Tomasz Karolak (Tymek).

Dodatkowo, informacje zawierają wzmiankę, że nikt z obsady pierwszej części filmu nie chciał wrócić, z wyjątkiem Tomasza Karolaka.

Tomasz Karolak po raz kolejny wystąpi w polskiej komedii romantycznej

Gdzie obejrzeć Porady na Zdrady 2?

Jeżeli jesteś fanem pierwszej części, albo po prostu miłośnikiem polskiego kina, ten film na pewno Cię nie zawiedzie. „Porady na Zdrady 2” to komedia romantyczna pełna zaskakujących zwrotów akcji, wzruszających momentów, a przede wszystkim dobrego humoru.

Oglądając film na platformach VOD, możecie to zrobić w dowolnym miejscu i czasie, który Wam najbardziej pasuje. Czy to na kanapie w domu, czy na przerwie w pracy – film zawsze będzie na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj i doświadcz niezapomnianej dawki humoru, emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Porady na zdrady 2
Oryginalny tytuł Porady na zdrady 2
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Co ty wiesz o swoim dziadku?
Turkusowa Suknia
365 dni
Trzy kroki od siebie
Trzy kroki od siebie
Argylle. Tajny szpieg
Babilon
Zabójcze wesele
Odlot
Ślub doskonały
Challengers
Barbie
×
Powiadomienie