What's happening?

Pierwszy Gol

Pierwszy Gol (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 22, 202397 Min.
Your rating: 0
9 1 ocena

O czym jest cały film Pierwszy Gol?

Opowieść o zespole piłkarskim z Samoa, który doznał największej klęski w historii mistrzostw świata, ponosząc porażkę 0-31 z Australią. Kategoria filmu Pierwszy Gol online to Komedia, a reżyserem produkcji był Taika Waititi.

Obsada filmu – od aktorów po reżysera – pracowała sumiennie, aby Pierwszy Gol z 2023 stał się najlepszą produkcją w swojej kategorii. Czy im się to udało? Krytycy i recenzenci mają różne opinie. Włącz film online i przekonaj się sam.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Pierwszy Gol 2023.

Pierwszy Gol
Pierwszy Gol
Oryginalny tytuł Next Goal Wins
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Porady na zdrady 2
Bullet Train
Fałszywa dwunastka
Babilon
Sing 2
Contagion – Epidemia strachu
Mój dług
Odsiecz
Ryfka
Skrytka
Barbie
The Munsters
×
Powiadomienie