What's happening?

Piep*zyć Mickiewicza

Piep*zyć Mickiewicza (2024) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jan. 12, 2024Poland102 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Fabuła Piep*zyć Mickiewicza cały film

Film „Pieprzyć Mickiewicza” z 2024 roku opowiada o Janie Sienkiewiczu, pisarzu i wykładowcy, który po wyrzuceniu z uczelni zatrudnia się w warszawskim liceum. Przejmuje opiekę nad słynną klasą IIB, znaną ze swojego buntowniczego charakteru i oporności na wiedzę. Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i niestandardowe pomysły, podejmuje wyzwanie, by zmienić losy tej marginalizowanej grupy. „Pieprzyć Mickiewicza cały film” to opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.

Obejrzyj produkcję na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Piep*rzyć Mickiewicza online.

Piep*zyć Mickiewicza
Piep*zyć Mickiewicza
Oryginalny tytuł Piep*zyć Mickiewicza
Udostępnienia0

Podobne tytuły

×
Powiadomienie