What's happening?

Madame Web

Madame Web (2024) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Feb. 14, 2024USANot Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Produkcja, która ma wejść na ekrany kin w 2024 roku, to amerykański film superbohaterski oparty na postaci z komiksów Marvela. Z niecierpliwością oczekuje się premiery Madame Web cały film, gdyż jest to czwarta część Uniwersum Spider-Mana Sony, wyprodukowana przez Columbia Pictures i Di Bonaventura Pictures we współpracy z Marvel Entertainment. Reżyserem filmu jest S.J.Clarkson, natomiast w rolę tytułową wciela się Dakota Johnson.

Fabuła Madame Web cały film

Fabuła filmu „Madame Web” koncentruje się na Cassandrze „Cassie” Webb, granej przez Dakotę Johnson. Cassie jest ratownikiem medycznym z Manhattanu, o jasnowidzących zdolnościach. Jej umiejętności pozwalają widzieć świat „pająków”. W filmie występują również Sydney Sweeney (Julia Carpenter/Spider-Woman), Celeste O’Connor (Martha Franklin/Spider-Woman), Isabela Merced jako Anya Corazon/Araña i Tahar Rahim (Ezekiel Sims). Opowieść skupia się na wyzwaniach Cassie Webb i jej interakcji z trzema młodymi kobietami o niezwykłych przyszłościach.

Produkcja i zdjęcia do Madame Web

Produkcja filmu „Madame Web” rozpoczęła się we wrześniu 2019 roku. Zdjęcia do filmu zaczęto kręcić w połowie lipca 2022 roku w Bostonie i Massachusetts, przenosząc się później do Nowego Jorku w połowie października i kończąc przed końcem roku.

Czego oczekiwać po Madame Web?

Producent filmu, Lorenzo di Bonaventura, opisał „Madame Web” jako thriller. Podkreślił unikalny aspekt jasnowidzenia głównej bohaterki, zestawu umiejętności, który nie jest typowo wykorzystywany w filmach akcji. Film ma odbiegać od typowych oczekiwań wobec filmów superbohaterskich.

Włącz player i oglądaj

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Madame Web online.

Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Oryginalny tytuł Madame Web

Reżyser

Obsada

Dakota Johnson isCassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Cassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Sydney Sweeney isJulia Carpenter
Julia Carpenter
Celeste O'Connor isMattie Franklin
Mattie Franklin
Isabela Merced isAnya Corazon
Anya Corazon
Tahar Rahim isEzekiel Sims
Ezekiel Sims
Udostępnienia0

Podobne tytuły

World War Z
Odsiecz
Orion i Ciemność
Wicked Part 2
Jumanji: Następny poziom
Ferrari
Projekt Adam
Pursuit
Argylle. Tajny szpieg
Głębia Strachu
Mission: Impossible 7
Aquaman i Zaginione Królestwo
×
Powiadomienie