What's happening?

Jedna dusza

Jedna dusza (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 21, 202394 Min.
Your rating: 0
5 1 ocena

O czym opowiada Jedna dusza cały film?

W PRL-owskim szpitalu na Śląsku rodzi się Alojz. Mijają trzydzieści trzy lata. Alojz zostaje górnikiem. Po szychcie, gdy jest zmęczony i pijany, pyskówka po śląsku często kończy się rękoczynami i przemocą seksualną wobec żony Anny. Na przodku kopalni pęka tama. Alojz ratuje życie kolegi, ale sam zostaje niepełnosprawny. Co się później okazuje w Jedna dusza cały film, po trzech miesiącach w szpitalu wraca do domu, Anna przyjmuje go. Alojz po raz pierwszy od lat nawiązuje relację z żoną i dziećmi.

Obejrzyj produkcję na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Jedna dusza online.

Jedna dusza
Oryginalny tytuł Jedna dusza
Udostępnienia0

Podobne tytuły

13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
365 dni: Ten dzień
Znachor
Midway
Trzy kroki od siebie
Gladiator 2
Jezioro Słone
Trzy kroki od siebie
Silent Twins
Oppenheimer
Dziewczyny z Dubaju
Gran Turismo
×
Powiadomienie