What's happening?

Fuks 2

Fuks 2 (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Feb. 24, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Fabuła Fuks 2 cały film

Fuks 2 cały film opowiada historię młodego chłopaka. Maciek (Maciej Musiał) jest inteligentnym i zorganizowanym dwudziestolatkiem, to musi pożyczyć pieniądze i samochód od swojego ojca na randkę. Ojciec Macieja (Maciej Stuhr) w dniu swoich osiemnastych urodzin dokonał aktu przestępczego, kradnąc samochód i powodując wypadek dwóch radiowozów policyjnych, a także zawarł układ z podejrzanym biznesmenem, co przyniosło mu duże pieniądze i serce pięknej kobiety. Syn Macieja będzie miał trudne zadanie, aby dorównać swojemu ojcu, którego brawura i skłonność do niebezpiecznych sytuacji są legendarne. Los Macieja będzie decydował się na jego randce z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami. Spotkanie jest pełne intryg i zagrożeń, a stawką jest duża ilość pieniędzy i prawdziwa miłość.

Gdzie obejrzeć Fuks online?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Fuks 2 online.

Fuks 2
Oryginalny tytuł Fuks 2
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zróbmy zemstę
Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie
Apokawixa
Bo się boi
Tylko nie ty
Sing 2
Free Guy
Gramy u siebie
Bez urazy
Godziny Szczytu
Babilon
Między nami żywiołami
×
Powiadomienie