What's happening?

Free Guy

Free Guy (2021) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Świat potrzebował bohatera. Otrzymał faceta.Aug. 11, 2021USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

O czym opowiada film Free Guy?

Bohaterem Free Guy cały film jest Guy (Ryan Reynolds) – zwykły pracownik banku. Jest posłuszny, rzetelny i uprzejmy wobec wszystkich. Pewnego dnia odkrywa, że tak naprawdę jest drugorzędną postacią w grze, co nagle nadaje jego życiu zupełnie nowego znaczenia. Jako gracz NCP (postać sterowana przez Sztuczną Inteligencję) był często atakowany, okradany, potrącany przez samochody i traktowany jak worek treningowy. Wcześniej uważał to za naturalne, ale teraz wie, że za tym stoi działanie innych graczy.

Aby pogorszyć sytuację, twórca gry postanawia ją zakończyć i zniszczyć jedyny świat, w którym żyje Guy. Współpracując z nową koleżanką (Jodie Comer), Guy postanawia stać się bohaterem własnej historii i przejąć kontrolę nad swoim losem. Na planie gry, gdzie nie ma już ograniczeń, jest zdeterminowany, aby być bohaterem, który uratuje swój wirtualny świat i żyjących w nim przyjaciół – jak prawdziwy superbohater – tylko żyjący w komputerze.

Oglądaj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Free Guy 2021.

Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Oryginalny tytuł Free Guy
Ocena IMDb 7.1 396,320 ocen
Ocena TMDb 7.558 7,430 ocen

Reżyser

Obsada

Jodie Comer isMillie Rusk / Molotovgirl
Millie Rusk / Molotovgirl
Joe Keery isWalter 'Keys' McKeys
Walter 'Keys' McKeys
Taika Waititi isAntwan Hovachelik
Antwan Hovachelik
Channing Tatum isRevenjamin Buttons
Revenjamin Buttons
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Black Adam
Babilon
Trolle 3
Barbie
World War Z
Zombie Express
Moonfall
Avengers: Koniec Gry
Ukryty Wymiar
Sonic 2
Życzenie
Contagion – Epidemia strachu
×
Powiadomienie