What's happening?

Filip

Filip (2022) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 15, 2022Unknown125 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 ocena

O czym jest Filip film online?

Akcja Filip cały film w reżyserii Michała Kwiecińskiego dzieje się w 1941 roku. W getcie warszawskim, Filip, młody polski Żyd, i jego ukochana Sara przygotowują się do występu w kabarecie. Pragną zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Podczas premiery dochodzi do strzelaniny, w wyniku której Sara i bliscy Filipa, którzy siedzieli w widowni, giną. Dwa lata później Filip pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu we Frankfurcie. Udaje Francuza i korzysta z uroków świata, ale nie może się zatrzymać na dłużej.

Następujące po sobie tragiczne wydarzenia powodują, że całe starannie zbudowane życie Filipa we Frankfurcie nagle rozpada się jak domek z kart. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Czytaj dalej i dowiedz się więcej…

Kto był główną postacią filmu Filip?

W rolę bohatera produkcji Filip film polski wcieli się Eryk Kulm. Filip to klasyczny kosmopolita, który nie potrafi się związać na poważnie i jest skutecznym uwodzicielem. W Polsce stracił całą swoją rodzinę. W Niemczech, będąc w samym sercu reżimu nazistowskiego, skrywa swoje pochodzenie żydowskie i wielokrotnie uchyla się od śmierci.

Filip pracuje jako kelner w eleganckiej restauracji w luksusowym hotelu i swobodnie cieszy się wszystkimi urokami życia, otoczony pięknymi kobietami i przyjaciółmi z różnych zakątków Europy. Kiedy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród bliskich mu osób, jego życie obraca się o 180 stopni.

Tytułowy bohater produkcji

Film Filip na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć film Filip.

Dlaczego warto obejrzeć Filip film polski?

Jeśli lubisz historie pełne emocji, niezapomnianych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, to produkcja „Filip” na pewno Cię zainteresuje! „Filip” to film, który poruszy Twoje serce, pobudzi wyobraźnię i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zobacz sam, jak życie Filipa nabiera sensu i jak wbrew wszystkim przeciwnościom losu, udaje mu się odnaleźć swoją drogę.

Filip
Oryginalny tytuł Filip
Ocena IMDb 6.8 27 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Chleb i sól
Pitbull. Nowe Porządki
Pierwszy Gol
Batman – Początek
Skazani na Shawshank
Contagion – Epidemia strachu
Kawałek nieba
Ryfka
After
Lighthouse
Inwestorzy amatorzy
Finch
×
Powiadomienie