What's happening?

Egzorcysta: Wyznawca

Egzorcysta: Wyznawca (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 11, 2023USA121 Min.R
Your rating: 0
5 1 ocena

Fabuła Egzorcysta: Wyznawca cały film

Film „Egzorcysta: Wyznawca” opowiada historię Victor Fieldinga, który po tragicznej śmierci swojej ciężarnej żony w trzęsieniu ziemi na Haiti, samodzielnie wychowuje ich córkę, Angelę. Jednak to nie koniec tragedii w życiu głównego bohatera. Historia filmu skupia się również na losach Katherine i jej przyjaciółki, które zdają się być nierozerwalnie związane z głównym wątkiem opowieści. Egzorcysta: Wyznawca cały film ma za zadanie kontynuować wątki z oryginalnego filmu „Egzorcysta”. Jest to oficjalna kontynuacja kultowego horroru, a w jednej z głównych ról powraca aktorka Ellen Burstyn.

Znajdź film i oglądaj na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Egzorcysta: Wyznawca online.

Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Oryginalny tytuł The Exorcist: Believer

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Ukryty Wymiar
Zabawa w Pochowanego
Ciche Miejsce
Zombieland: Kulki w Łeb
Niewidzialny Człowiek
Presencias
Głębia Strachu
Renfield
Zombie Express
Legion
Sierota
Przeklęta woda
×
Powiadomienie