What's happening?

Blef doskonały

Blef doskonały (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Mar. 31, 2023PL
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym jest Blef doskonały cały film?

Trzy osoby pracujące w Banku Narodowym decydują się na dokonanie kradzieży w swojej instytucji, wykorzystując pandemię i konieczność noszenia maseczek. Bez wykrycia zabierają 100 milionów euro w złocie, jednakże to tylko początek ich kłopotów. W obsadzie Blef doskonały cały film występują: Karolina Chapko, Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Aleks Mackiewicz, Tomasz Oświeciński oraz Mikołaj Roznerski.

Pomysł na Blef doskonały film online

Co mówi na temat produkcji reżyser Michał Węgrzyn? „Po kilku miesiącach od wybuchu pandemii wpadłem na pomysł na film, którego scenariusz napisałem. Rząd wprowadził liczne ograniczenia mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa i na szczęście okazały się skuteczne. Jednocześnie jednak, wprowadzenie takich restrykcji mogło prowadzić do chaosu, anarchii i rozbojów. Te myśli zainspirowały mnie do napisania scenariusza.”

Tomasz Oświęcimski (znany m. in z Pitbull: Nowe porządki) wystąpi ponownie w głównej roli polskiej komedii

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Blef doskonały.

Blef doskonały
Ocena IMDb 8.1 753 ocen
Ocena TMDb 7.6 743 ocen

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępnienia1

Podobne tytuły

×
Powiadomienie