What's happening?

Bez urazy

Bez urazy (2023) Cały Film – Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jun. 15, 2023USANot Rated
Your rating: 0
5 1 ocena

O czym jest Bez urazy cały film?

Gene Stupnitsky, reżyser Bez urazy cały film, który jest również współautorem scenariusza do filmu „Zła kobieta”, stworzył komedię z Jennifer Lawrence, laureatką Oscara, w roli głównej. Fabuła skupia się na Maddie (Lawrence), która natknęła się na interesujące ogłoszenie o pracy. Bogaci i nadopiekuńczy rodzice postanawiają znaleźć kogoś, kto zgodzi się umówić na „randki” z ich synem. Chcą, aby zanim wyjedzie na studia do Princeton, zdołał przełamać swoją nieśmiałość.

Włącz player i obejrz film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Bez urazy.

Bez urazy
Oryginalny tytuł No Hard Feelings
Udostępnienia0

Podobne tytuły

The Next 365 Days
Orion i Ciemność
After 4
Gabriel’s Inferno
Zołza
Sing 2
Apokawixa
Bullet Train
Skołowani
The Munsters
CODA
Zabójcze wesele
×
Powiadomienie