What's happening?

Znachor Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Znachor
Ocena krytyków
7.5

Tytuł: Znachor

Reżyser: Michał Gazda

Kraj produkcji: Poland

Gatunek: ,

Czas trwania: 140 Min.

Premiera: 2023

Zacznij oglądać teraz, skończ o: 
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

O czym jest film Znachor 2023?

Film „Znachor” z 2023 roku, wyreżyserowany przez Michała Gazdę, to kolejna ekranizacja powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, z Leszkiem Lichotą w roli głównej. Film został wyprodukowany przez platformę streamingową Netflix i miał premierę 27 września 2023 roku​​. Historia opowiada o renomowanym chirurgu, który traci rodzinę i pamięć, ale dostaje szansę na nowe życie, gdy po latach spotyka swoją córkę. Znachor 2023 cały film otrzymał ocenę 6,7 na 20 recenzji krytyków na platformie Filmweb, gdzie zaznaczono, że opowieść ta koncentruje się na melodramacie i obyczajowości​.

Krytycy na temat produkcji

Centralną postacią jest renomowany chirurg, który traci rodzinę i pamięć. Po latach spotyka swoją córkę, otwierając drzwi do nowego życia. „Znachor” zdobył ocenę 6,7/10 na platformie Filmweb, co świadczy o pozytywnym odbiorze przez krytyków​.

Opowieść ta wyróżnia się nie tylko romantycznym związkiem, ale także głęboką miłością rodzicielską. Recenzje filmu podkreślają tę dychotomię, co dodaje filmowi emocjonalnej głębi​. Zwracają także uwagę na to, że mimo swoich korzeni w klasycznej literaturze, film odzwierciedla współczesne realia.

„Znachor” uchwycił uniwersalne tematy odrodzenia i poszukiwania własnej tożsamości w innych. Ta opowieść o nowych początkach jest wciągająca i relacjonuje zmagania bohaterów z przeszłością oraz przyszłością.

Reżyseria i główne postacie

Film zyskuje na wartości dzięki silnym kreacjom aktorskim. Leszek Lichota w roli głównej oraz postacie drugoplanowe dodają głębi fabule filmu. Każda postać wnosi unikatowy wkład, pokazując różnorodność doświadczeń życiowych i perspektyw.

Reżyser Michał Gazda, debiutujący w pełnometrażowym filmie, z powodzeniem podjął wyzwanie adaptacji znanej opowieści. Jego podejście do klasycznego materiału źródłowego pozwoliło na stworzenie filmu, który nie tylko oddaje ducha oryginału, ale też oferuje nowe spojrzenie na dobrze znane postaci i zdarzenia.

Znachor 2023 gdzie obejrzeć?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Znachor 2023 online.

Obsada filmu Znachor

Leszek Lichota isRafał Wilczur / Antoni Kosiba
Rafał Wilczur / Antoni Kosiba
Maria Kowalska isMarysia Wilczur
Marysia Wilczur
Ignacy Liss ishrabia Leszek Czyński
hrabia Leszek Czyński
Izabela Kuna isCountess Eleonora Cyńska
Countess Eleonora Cyńska
Mikołaj Grabowski isCount Stanislaw Czyński
Count Stanislaw Czyński
Mirosław Haniszewski isJerzy Dobraniecki
Jerzy Dobraniecki

Reżyser

Leszek Lichota isRafał Wilczur / Antoni Kosiba
Rafał Wilczur / Antoni Kosiba
Maria Kowalska isMarysia Wilczur
Marysia Wilczur
Ignacy Liss ishrabia Leszek Czyński
hrabia Leszek Czyński
Izabela Kuna isCountess Eleonora Cyńska
Countess Eleonora Cyńska
Mikołaj Grabowski isCount Stanislaw Czyński
Count Stanislaw Czyński
Mirosław Haniszewski isJerzy Dobraniecki
Jerzy Dobraniecki
Udostępnienia0

Podobne filmy do Znachor

Wszystko ze mną OK?
Szybko i wściekle
Miłość bez ostrzeżenia
Jedna dusza
Tangos, tequilas, y algunas mentiras
Abraham
Filip
I Saw the TV Glow
Tetris
Skrytka
Biedne istoty
Contagion – Epidemia strachu