What's happening?

Wieloryb

Wieloryb Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Ludzie są niesamowici.Dec. 09, 2022USA117 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

O czym opowiada cały film Wieloryb?

Charlie od dłuższego czasu żyje na uboczu społeczeństwa, a jego chorobliwa otyłość zamyka go w małym mieszkaniu. Został odrzucony przez swoich bliskich i samotnie zbliża się do dna. Jednak jeden impuls, jedno spotkanie może w nim wywołać iskierkę nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie postanawia nawiązać kontakt z dawno niewidzianą nastoletnią córką. Spotkanie będzie niesłychanie trudne i może oznaczać utratę ostatniego złudzenia. Mimo to, zdecydowanie podejmuje ryzyko, wierząc, że nadal istnieje szansa na odkupienie. Jak potoczą się jego dalsze losy? Włącz player i oglądaj Wieloryb film online.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć film Wieloryb.

Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Oryginalny tytuł The Whale
Ocena IMDb 7.8 74,231 ocen
Ocena TMDb 8.016 963 ocen

Reżyser

Obsada

Sathya Sridharan isDan The Pizza Man
Dan The Pizza Man
Jacey Sink isYoung Ellie
Young Ellie
Wilhelm Schalaudek isLiam (uncredited)
Liam (uncredited)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lighthouse
365 dni
Walka z Lodem
Top Gun: Maverick
Napoleon
Inwestorzy amatorzy
Contagion – Epidemia strachu
Tori i Lokita
Filip
Mój dług
Duchy w Wenecji
365 dni: Ten dzień
×
Powiadomienie