What's happening?

Tata

Tata Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Feb. 17, 2023Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

O czym jest Tata film online?

Tata cały film to polska produkcja w której centrum uwagi jest kierowca ciężarówki, a znaczna część wydarzeń ma miejsce w kabinie Renault. W związku z tym, można się spodziewać różnych elementów w filmie, na co zwracają uwagę recenzenci w swoich pierwszych opiniach. Przedstawiona postać kierowcy również ma swoje unikalne cechy i charakterystykę.

W filmie poznajemy Michała – polskiego kierowcę ciężarówki, który jeździ na dalekie trasy i jest samotnym ojcem. Niedawno stracił żonę z powodu choroby nowotworowej. Aby móc łączyć pracę z opieką nad córką, zatrudnił starszą opiekunkę z Ukrainy, która przebywa w Polsce nielegalnie wraz ze swoją wnuczką. Niestety, gdy opiekunka umiera, Michał musi zabrać obie dziewczynki z powrotem na Ukrainę. W trakcie tej podróży następują główne wydarzenia filmu.

Obejrzyj film online na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć film Tata.

Oryginalny tytuł Tata
Ocena IMDb 6.9 26 ocen
Udostępnienia2

Podobne tytuły

Argylle. Tajny szpieg
Odlot
Dobranoc, mamusiu
Sierpniowe niebo. 63 dni chwały
La cima
Za duży na bajki 2
Napoleon
Uśmiech losu
Co ty wiesz o swoim dziadku?
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Back to Black
Whiplash
×
Powiadomienie