What's happening?

Ryfka

Ryfka Cały Film (2023) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Sep. 08, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

O czym opowiada Ryfka cały film?

Ryfka, siedemnastoletnia dziewczyna, z niewielkim kontaktem z ojcem, zostaje niespodziewanie wciągnięta w jego świat. Pomimo początkowych planów szybkiego wyjścia, ojciec odkrywa, że dziewczyna boryka się z trudnymi problemami życiowymi i postanawia jej pomóc. Choć czterdziestoletni mężczyzna ma niewiele wiedzy o problemach dorastającej dziewczyny, okazuje się, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż pierwotnie przypuszczali. Bohaterowie stają się dla siebie nawzajem remedium na tęsknotę za zrozumieniem, co wydarza się zupełnie nieoczekiwanie.

Obejrzyj film na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Ryfka.

Ryfka
Oryginalny tytuł Miało cię nie być
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Uśmiech losu
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Napoleon
Nomadland
Jedna dusza
Disco Boy
Znachor
Filip
Dobranoc, mamusiu
Inwestorzy amatorzy
Dziewczyna influencera
The Next 365 Days
×
Powiadomienie