What's happening?

Piep*zyć Mickiewicza

Piep*zyć Mickiewicza Cały Film (2024) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jan. 12, 2024Poland102 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9.7 6

Fabuła Piep*zyć Mickiewicza cały film

Film „Pieprzyć Mickiewicza” z 2024 roku opowiada o Janie Sienkiewiczu, pisarzu i wykładowcy, który po wyrzuceniu z uczelni zatrudnia się w warszawskim liceum. Film rozpoczyna się w nowoczesnej Polsce, gdzie grupa studentów literatury odkrywa zapomniane manuskrypty Mickiewicza. Przejmuje opiekę nad słynną klasą IIB, znaną ze swojego buntowniczego charakteru i oporności na wiedzę. Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i niestandardowe pomysły, podejmuje wyzwanie, by zmienić losy tej marginalizowanej grupy. „Pieprzyć Mickiewicza cały film” to opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Przez pryzmat tych młodych ludzi, film przedstawia odważną i świeżą interpretację klasycznych dzieł, takich jak „Pan Tadeusz” czy „Dziady”.

Zdjęcia do produkcji filmu Piep*zyć Mickiewicza

Obsada produkcji, czyli kogo zobaczymy na ekranach?

W filmie „Pieprzyć Mickiewicza” z 2024 roku, który jest polską adaptacją niemieckiego hitu „Fack ju Göhte”, główną rolę nauczyciela literatury gra Dawid Ogrodnik. Do obsady należą również Weronika Książkiewicz, Joanna Liszowska, Aldona Jankowska, Jarosław Gruda, Hugo Tarres, Wiktoria Koprowska, Artur Gwizdak, Ada Grodzka, Krystian Embradora, Aleksandra Izydorczyk, Igor Pawłowski, Dariusz Wieteska, oraz Paulina Zwierz.

Motywy Piep*zyć Mickiewicza online

  • Odnalezienie Własnej Tożsamości: Bohaterowie filmu poszukują własnej tożsamości w dziedzictwie literackim Polski.
  • Konflikt Pokoleń: Pokazuje różnice w percepcji klasyki między starszym a młodszym pokoleniem.
  • Wolność Wypowiedzi: Film porusza kwestię wolności wypowiedzi i interpretacji w sztuce.
  • Zderzenie Kultury Wysokiej z Popkulturą: W filmie dostrzegamy ciekawe zderzenie kultury wysokiej z elementami współczesnej popkultury.

Czy warto obejrzeć Piep*zyć Mickiewicza?

Film „Pieprzyć Mickiewicza” to nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim dzieło skłaniające do refleksji. Poprzez nowoczesną interpretację dzieł Mickiewicza, film staje się mostem łączącym pokolenia, jednocześnie zachowując własną unikalną tożsamość. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się nowoczesnym kinem oraz jego zdolnością do reinterpretacji klasyki.

Fragment produkcji – Hugo Tarres, czyli wielka obietnica na przyszłość, uczeń szkoły teatralnej

Obejrzyj produkcję na VOD

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji. Sprawdź sam i dowiedz się gdzie obejrzeć Piep*rzyć Mickiewicza online.

Piep*zyć Mickiewicza
Piep*zyć Mickiewicza
Oryginalny tytuł Piep*zyć Mickiewicza
Udostępnienia11

Podobne tytuły

Zombieland: Kulki w Łeb
Tata
Trolle 3
Renfield
King: Mój przyjaciel lew
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
To nie wypanda
Porady na zdrady 2
Inwestorzy amatorzy
Kung Fu Panda 4
Opowieści z ciemnej strony
Odlot
×
Powiadomienie